Graffik Studio

Strony www dla firm i klientów indywidualnych 

Graffik Studio - strony www Słupsk

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i klientów indywidualnych, zainteresowanych budową nowoczesnej strony internetowej. W zależności od potrzeb jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie – od prostej wizytówki firmowej do rozbudowanej strony www z katalogiem produktów. Przy tworzeniu stron wykorzystujemy technologię responsywną, gwarantując jej poprawne działanie na wszelkich dostępnych urządzeniach (komputery, tablety, telefony komórkowe). Strona internetowa może być wyposażona w system CMS do samodzielnej edycji treści. System wyróżnia się niezwykle intuicyjnym interfejsem oraz szybkim działaniem, co ma znaczenie zarówno przy jego użytkowaniu, jak i ocenie przez wyszukiwarki. 

Nasza oferta obejmuje także inne projekty graficzne, takie jak opracowanie logo firmy, wizytówek, ulotek czy banerów reklamowych. Dzięki współpracy z profesjonalnymi drukarniami, jesteśmy w stanie błyskawicznie zrealizować każdy wydruk w najwyższej jakości. Nad projektwami czuwa zespół doświadczonych grafików, którzy są w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco dokonują niezbędnych poprawek, aby końcowy efekt był w pełni satysfakcjonujący dla obu stron. 

Oprócz stron internetowych i projektów do druku, świadczymy też usługi fotografii produktowej. Wysokiej jakości zdjęcia produktów są niezwykle ważnym elementem w tworzeniu wizerunku firmy i sprzedaży internetowej. Zdjęcia powstają w naszym studio fotograficznym i poddawane są dodatkowej obróbce, aby wiernie odwzorować każdy produkt na ekranie komputera. 

W ciągu 10 lat działalności zrealizowaliśmy setki stron www i innych projektów dla klientów z kraju i zagranicy. Stale współpracujemy z wieloma firmami w zakresie utrzymania i obsługi utworzonych przez nas stron internetowych. Ta współpraca oraz pozytywne referencje potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez na usług. 

Zachęcamy do kontaktu z nami oraz odwiedzenia naszej firmowej strony internetowej – www.graffik.pl.

Projekt nowoczesnej strony www

Jak możesz pomóc naszym podopiecznym?
Fot. Sławek Panek
Fundacja Pomocy Zwierzętom "BONO"
Zagórze 2b, 66-016 Czerwieńsk
Telefon (Mira L.): 660 474 121
Telefon (Beata): 502 623 982
E-mail: info@fundacjabono.pl
Konto: PL53 1240 1268 1111 0010 3558 4567
SWIFT: PKOPPLPW, KRS: 0000365802
© Fundacja Bono. Wykonanie: strony internetowe Słupskstrony internetowe słupsk