Zostań wirtualnym opiekunem lub sponsorem

Wirtualna adopcja

Jeżeli chciałbyś razem z nami pomagać psom znajdującym się w potrzebie, ale z jakiegokolwiek powodu nie możesz przyjąć psa pod swój dach, możesz zostać jego Wirtualnym Opiekunem do czasu gdy znajdzie wspaniały, nowy dom.

Wybierając psa, którego wirtualnie adoptujesz, deklarujesz comiesięczne wpłaty na wybranego psa określając jednocześnie ich wysokość. Twoje wpłaty zostaną przeznaczone na leczenie i utrzymanie naszego podopiecznego. Nie musi to być kwota pokrywająca miesięczne utrzymanie psa! Może to być najmniejsza, systematyczna wpłata - każde 10 zł jest bardzo ważne!

Przeglądając naszą stronę z pewnością zauważyłeś, że psy, które trafiają pod naszą opiekę najczęściej są psami wymagającymi długotrwałej fachowej opieki, a niejednokrotnie również specjalistycznego leczenia. I właśnie na te cele zostaną przeznaczone środki uzyskane z Wirtualnej adopcji.

Każdy z naszych podopiecznych może mieć kilku Wirtualnych Opiekunów. Dzięki temu będziemy mogli zapewnić jeszcze lepszą opiekę naszym psiakom.

W jaki sposób można zostać Wirtualnym Opiekunem psa znajdującego się pod opieką Fundacji Bono?

Skontaktuj się z nami byśmy razem mogli pomóc im ponownie uwierzyć w wartość i dobroć człowieka.
Napisz do nas na adres info@fundacjabono.pl informując nas, że chcesz zostać Wirtualnym Opiekunem. Podaj swoje imię i nazwisko (ewentualnie dodatkowo Nick), napisz jaką kwotę deklarujesz przyjmując pod wirtualną opiekę jednego z psiaków. Napisz czy wyrażasz zgodę byśmy Twoje imię i nazwisko umieścili na naszej stronie internetowej obok zdjęcia wybranego przez Ciebie psa. W taki sposób wszyscy, którzy będą ją odwiedzać dowiedzą się, że wspierasz jednego z naszych podopiecznych.

Kolejnym krokiem z Twojej strony jest wpłacenie zadeklarowanej kwoty na konto naszej Fundacji.

W tytule przelewu należy wpisać: Darowizna + Wirtualna adopcja + imię psa

Wpłaty należy kierować na konto:

Zagórze 2b
66-016 Czerwieńsk
Nr konta: 94 2030 0045 1110 0000 0352 7370

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - zadzwoń do nas!

• Telefon (Paweł): 728 899 239
  • Telefon (Beata): 502 623 982

Wesprzyj nas za pomocą Siepomaga.pl :

Przekaż darowiznę

Zagórze 2b
66-016 Czerwieńsk
SWIFT: PKOPPLPW

Podaruj

Nasi podopieczni potrzebują karmy, leków, obroży, smyczy itp. Jeśli możesz - podaruj nam je.

A może jesteś jedną z tych utalentowanych osób, które umieją szydełkować, haftować, robić figurki z masy solnej czy inne przedmioty dekoracyjne i ozdoby? Być może jesteś artystą, który maluje, rzeźbi czy realizuje się w inny sposób? Podaruj nam którąś ze swoich prac na aukcję - pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasilą Chrumkę - skarbonkę naszych podopiecznych :)

A może po prostu chciałbyś nam przekazać na aukcję inne rzeczy? Książki, ozdoby, elektronikę itd.?

Skontaktuj się z nami:

• info@fundacjabono.pl