Zostań wolontariuszem

Wolontariusz - nie bój się tego słowa, choć brzmi poważnie i zwykle kojarzy się z poświęcaniem własnego czasu potrzebującym,czasem spędzanym przy łóżku chorego. Ale nie tylko. Podhalany w potrzebie również potrzebują wolontariuszy...

Jeśli nie lubisz wychodzić z domu w słotę i śnieżycę - zostań naszym wolontariuszem.

Bez ruszania się z przytulnego fotela możesz pomóc szukając psich hoteli w swojej okolicy i nie tylko (w sieci lub telefonicznie), kontaktując się ze schroniskami, zdobywając informacje o psach potrzebujących pomocy.

Jeśli komputer i internet to Twój żywioł - zostań naszym wolontariuszem.

Możesz umieszczać ogłoszenia naszych podopiecznych szukających domu w internecie. Możesz "rozsiewać" informacje o Fundacji i propagować nasze działania na różnych portalach lub Facebooku, aktualizować informacje o naszych psach na przeróżnych forach internetowych - masz wiele możliwości :)

Jeśli jesteś niespokojnym duchem, lubisz wycieczki i wyprawy w nieznane - zostań naszym wolontariuszem.

Możesz odwiedzić psa w schronisku, sprawdzić jak czuje się nasz podopieczny w psim hoteliku, wyprowadzić na spacer, zrobić mu zdjęcie.

Jeśli jesteś zmotoryzowany i jazda przed siebie Cię odpręża - zostań naszym wolontariuszem.

Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym - jechać przed siebie i przy okazji przewieźć potrzebującego psa ze schroniska czy pobocza drogi do bezpiecznego domu tymczasowego lub hoteliku..